Chceš sa stať "hlasom" nášho interného Call centra?
 

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu!
 

Prácu ti predstaví náš kolega Marcel
 

Ahoj, som energetický poradca call centra v spoločnosti VSE Call centrum, s.r.o., ktorá je súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti s takmer 100 ročnou tradíciou. Moja práca spočíva v komunikácii s existujúcimi aj potenciálnymi zákazníkmi VSE, ktorí nás denne kontaktujú alebo ich kontaktujeme my. 
 

Čo to presne znamená?


Som tu pre našich zákazníkov a poskytujem im profesionálny servis.  Ich spokojnosť je moja misia. Vybavujem ich rôznorodé požiadavky a hľadám pre nich tie najlepšie riešenia, ktoré im pomôžu ochrániť ich domácnosť, znížiť ich výdavky, či ušetriť čas, ktorý môžu tráviť so svojimi rodinami. Rozprávam sa s nimi tiež o tom, ako môžu chrániť životné prostredie a ako môžu prostredníctvom našich produktov prispieť k tomu, aby bola naša planéta o čosi zelenšia. 
 

Ako som sa to naučil?
 

V úvode som mal dostatok času na adaptáciu. Absolvoval som množstvo produktových a systémových školení a zároveň som sa naučil efektívne komunikovať so zákazníkmi. Moji skúsení kolegovia mi ukázali „cestičky“, ako aktívne osloviť zákazníka a ponúknuť mu to NAJ riešenie, šité na mieru jeho potrebám. Neustále sa zdokonaľujem, pretože sa s kolegami priebežne vzdelávame v oblasti nových riešení, ktoré prinášame pre domácnosti a firmy
 

Kam sa môžem posunúť?
 

Chcem sa stať energetickým expertom. Aktuálne pracujem ako energetický poradca, no nie je to moja konečná zastávka. Kariérne schody, ktoré sú v spoločnosti nastavené, mi dávajú príležitosť postúpiť na ďalšie pozície.
 

Kde a s kým pracujem?
 

Moji kolegovia sú fakt super. Pomáhajú mi prekonať nielen pracovné, ale aj životné výzvy. Pracujem v centre Košíc na Hollého ulici 3. Náš farebný open space je veľmi fajn, po ruke mám vždy niekoho, kto mi vie v prípade potreby pomôcť a poradiť. Zamestnávateľ mi dokonca vytvoril podmienky aj na to, aby som zákazníkom vedel príležitostne pomáhať aj priamo z domu. Je to naozaj skvelé! 
Zákazníkom sme k dispozícii v pracovných dňoch medzi 7:00 - 17:00 hod. Nemaj strach, nebudeš pracovať 10 hodín denne. Fungujeme na zmeny (7,5 hod.), ale o tom sa dozvieš viac na pohovore. 
 

Koho by som privítal v našom tíme?
 

Náš nový kolega by mal mať určite príjemný prejav, keďže je to práca v prvom rade o komunikácii. Aby si vedel dobre poradiť našim zákazníkom, musíš mať chuť učiť sa veľa nových vecí. Úprimne, niekedy budeš robiť viac vecí naraz, takže multitasking je dosť dôležitý. Je nám jedno, koľko máš rokov alebo čo máš za sebou. Prax v oblasti zákazníckeho servisu je samozrejme vítaná, ale šancu majú aj úplní juniori bez predošlej skúsenosti. Stačí, ak máš pozitívny prístup nielen k práci, ale aj k životu, chuť rozvíjať sa a do všetkého ostatného ťa veľmi radi zasvätíme.
Zároveň, je nevyhnutné mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a ovládať základné PC zručnosti. Chceš predsa odborne i osobnostne rásť. 
 

Ak si sa v riadkoch vyššie našiel, si ten, kto môže náš tím skvele doplniť.
 

Na čo sa môžeš tešiť?

  • Priateľský tím kolegov, ktorí ti radi pomôžu a pohodový šéf
  • Moderné pracovné prostredie v centre Košíc a voňavá káva
  • Máme prepracovaný program vzdelávania – kvalitné zaškolenie, tréningy, koučing
  • Jedálenské kupóny, aby si u nás nehladoval
  • Možnosť práce z domu (home office) so zabezpečením technológií od VSE
  • Motivačné súťaže a spoločné tímové aktivity
  • Rôzne firemné podujatia (Family Day, vianočný večierok, teambuildingy, športové aktivity, dobrovoľníctvo,...)
  • Poznáš šikovného kamoša alebo známeho, ktorého by si chcel za kolegu? Odporuč nám ho a my ťa odmeníme finančne sumou 500 EUR
  • Benefitný portál, v ktorom si skladáš benefity podľa svojich preferencií vo výške 100 EUR ročne
  • ....a v neposlednom rade budeš pracovať v spoločnosti, ktorej sa darí, ktorú ľudia majú radi a v ktorej sa dobré nápady naozaj realizujú

Nástupná základná mzda je 800 EUR brutto mesačne. K tejto základnej mzde sa na mesačnej báze pripočítava variabilná odmena vo výške 30% základnej mzdy, t.j. 240 EUR brutto pri 100% splnení individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu


Ak sa u nás už “počuješ”, zašli nám svoj životopis v termíne do 19.4. 2024
Tešíme sa na Teba! 


Východoslovenská energetika, a.s