Chceš sa stať "hlasom" nášho interného Call centra?
 

Hľadáme nových kolegov do nášho nitrianskeho tímu!
 

Ak máš rád prácu s ľuďmi, si pohotový, komunikatívny a pripravený pomáhať zákazníkom ZSE Energia, pozícia, ktorú ponúka spoločnosť VSE Call centrum, s.r.o. je určená práve pre Teba.

 

Prácu ti predstaví náš kolega Jakub

Ahoj, som energetický poradca call centra v spoločnosti VSE Call centrum, s.r.o., ktorá je súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti s takmer 100 ročnou tradíciou. Moja práca spočíva v telefonickej komunikácii s existujúcimi aj potenciálnymi zákazníkmi ZSE Energia, ktorí nás denne kontaktujú. Za pár minút vyriešim ich problém. Oni sú vďační, že som im pomohol. Ja zas šťastný, že som mohol pomôcť. Z práce odchádzam naozaj s dobrým pocitom.
 

Čo to presne znamená?

Som tu pre našich zákazníkov a poskytujem im profesionálny servis.  Ich spokojnosť je moja misia. Vybavujem ich rôznorodé požiadavky a hľadám pre nich tie najlepšie riešenia, ktoré im pomôžu ochrániť ich domácnosť, zdravie a životné prostredie.

 

Ako som sa to naučil?

V úvode som mal dostatok času na adaptáciu. Absolvoval som, aj pre mňa samotného, zaujímavé školenia a konečne som pochopil, čo tá energetika vlastne je :) Môj tréner a moji skúsení kolegovia mi ukázali „cestičky“ ako aktívne osloviť zákazníka a ponúknuť mu to NAJ riešenie, šité na mieru jeho potrebám. Neustále sa zdokonaľujem, pretože sa s kolegami priebežne vzdelávame v oblasti nových riešení, ktoré prinášame pre domácnosti a firmy. 
 

Kam sa môžem posunúť?

Chcem sa stať energetickým expertom. Aktuálne pracujem ako energetický poradca, no nie je to moja konečná zastávka. Kariérne schody, ktoré sú v spoločnosti nastavené, mi dávajú príležitosť postúpiť na ďalšie pozície.
 

Kde a s kým pracujem?

Pracujeme ako silný tím, ktorý si navzájom pomáha v práci, ale aj v súkromnom živote. U nás je vždy sranda :) Pracujem v centre Nitry na Štefánikovej ulici. Čaká ťa náš úplne nový open space , po ruke mám vždy niekoho, kto mi vie v prípade potreby pomôcť a poradiť. Zamestnávateľ mi dokonca vytvoril podmienky aj na to, aby som zákazníkom mohol  pomáhať aj priamo z domu. Je to naozaj skvelé! 
Zákazníkom sme k dispozícii v pracovných dňoch medzi 7:00 – 18:00 hod. Nemaj strach, nebudeš pracovať 11 hodín denne. Fungujeme na zmeny (7,5 hod.), ale o tom sa dozvieš viac na pohovore.


Koho by som privítal v našom tíme?

Náš nový kolega by mal mať určite príjemný prejav, keďže je to práca v prvom rade o telefonickej komunikácii. Je nám jedno, koľko máš rokov alebo čo máš za sebou. Prax v oblasti zákazníckeho servisu je samozrejme vítaná, ale šancu majú aj úplní juniori bez predošlej skúsenosti. Stačí, ak máš pozitívny prístup nielen k práci, ale aj k životu, chuť rozvíjať sa a do všetkého ostatného ťa veľmi radi zasvätíme. 
Zároveň je nevyhnutné mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a ovládať základné PC zručnosti. Chceš predsa odborne i osobnostne rásť.
Ak si sa v riadkoch vyššie našiel, si ten, kto môže náš tím skvele doplniť.
 

Na čo sa môžeš tešiť?

  • Priateľský tím kolegov, ktorí ti radi pomôžu a pohodový šéf
  • Máme prepracovaný program vzdelávania – kvalitné zaškolenie, tréningy, koučing
  • Možnosť práce z domu (home office) so zabezpečením technológií od VSE
  • Moderné pracovné prostredie v centre Nitry a voňavá káva
  • Finančný príspevok na stravu, aby si u nás nehladoval
  • Motivačné súťaže a spoločné tímové aktivity
  • Rôzne firemné podujatia (Family Day, vianočný večierok, teambuildingy, športové aktivity, dobrovoľníctvo,...) a ostatné ti prezradíme potom osobne :)
  • Poznáš šikovného kamoša alebo známeho, ktorého by si chcel za kolegu? Odporuč nám ho a my ťa odmeníme finančne sumou 500 EUR
  • Benefitný portál, v ktorom si skladáš benefity podľa svojich preferencií vo výške 100 EUR ročne

...a v neposlednom rade budeš pracovať v spoločnosti, ktorej sa darí, ktorú ľudia majú radi a v ktorej sa dobré nápady naozaj realizujú.

Nástupná základná mzda je 900 EUR brutto mesačne. K tejto základnej mzde sa na mesačnej báze pripočítava variabilná odmena vo výške 25% základnej mzdy, t.j. 225 EUR brutto pri 100% splnení individuálnych cieľov.


Informácie k výberovému konaniu

Ak sa u nás už “počuješ”, zašli nám svoj životopis v termíne do 26.7.2024.
Už teraz sa môžeš tešiť na stretnutie u nás v priestoroch nášho Call centra na Štefánikovej ulici v Nitre, kde si o sebe pri dobrej káve povieme viac. Spoznáš prostredie, budúcich kolegov a ukážeme ti, ako to u nás chodí. Zažiješ u nás netradičné výberové konanie a ak sa dohodneme, s pracovnou ponukou “vo vrecku” si budeš môcť užívať bezstarostné leto a čakať na svoj nástup v septembri. 
Tešíme sa na Teba!


Východoslovenská energetika Holding, a.s